Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Комітет нацбезпеки ВР блокує ухвалення змін в закон про речове забезпечення бійців ЗСУ

04 May 2015 1:10 PM | Anonymous

Комітет нацбезпеки ВР блокує ухвалення змін в закон про речове забезпечення бійців ЗСУ. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив радник президента і помічник міністра оборони з питань речового забезпечення Юрій Бірюков.

За словами Бірюкова, суть проекту в тому, щоб дозволити міністру оборони самостійно визначати норми забезпечення.

Його вніс до ВР Президент України. Документ прийнятий у першому читанні, проте тепер він застряг у профільному комітеті.

"Це рішення комітету. Мене просто бісить сама ситуація ,що ми намагаємося зробити ривок вперед в плані забезпечення бійців і профільний комітет, який повинен був бути ніби на нашому боці, бере і після першого читання бере і блокує цей закон. Ми так і не зрозуміли причину, тому що перед першим читанням комітет повністю, без єдиної поправки, без будь-яких зауважень підтримує цей законопроект, а перед другим читанням його блокує", - повідомив Ю.Бірюков.

При цьому Ю.Бірюков зазначив, що у них є план впливу на Комітет нацбезпеки ВР.

"У нас є план, як впливати на даний комітет. В даному комітеті досить велика кількість командирів, колишніх командирів добровольчих батальйонів, вони були на передовій, вони знають, що нашим бійцям потрібні розвантаження, потрібна якісна форма, якісні берци і все інше", - повідомив Ю.Бірюков.

Президент України Петро Порошенко вніс у Верховну Раду законопроект щодо удосконалення порядку речового забезпечення військовослужбовців 6 квітня.

Джерело: УНН

© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software