Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Іноземці йдуть з Кабміну: Яника Мірило залишила свій пост

18 May 2015 7:38 AM | Anonymous

1424272416На черзі ще два міністри.

Радник міністра економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, громадянка Естонії Яника Мірило більше не працює в уряді України. “Мені дуже шкода, але я вже не радник. Для мене електронний уряд пріоритет, для нього – ні, і поза міністерства просувати ідею мені простіше”, – відповіла Яника Мірило.

За словами голови Центру глобальних стратегій Вадима Карасьова в найближчому майбутньому варто очікувати відставки громадянки Грузії, першого заступника глави МВС Катерини Згуладзе, міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі і міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса.

“Сумніваюся, що довго протримаються і Квіташвілі (МОЗ), і Абромавічус (Мінекономрозвитку), і навіть Згуладзе (заступник голови МВС). Їй просто ніхто не виділить гроші на зарплати поліцейським і взагалі на реформу. Залишиться на плаву хіба що Яресько (Мінфін) – вона веде переговори з МВФ. Правда, крім цього, вона більше нічим не займається”, – розповів Вадим Карасьов. За його словами, головна проблема експертів в дисонансі при призначенні на вищі посади.

“Зараз тут шматки старого і нового, все змішалося, і коли людина із західною освітою потрапляє в цей хаос, система його випльовує”, – сказав він.

http://patrioty.org.ua


© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software