Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Суд поновив на посадах співробітників ГУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ

23 Jun 2015 11:11 AM | Anonymous


22 червня 2015 року Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив адміністративний позов співробітників ГУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ, визнав протиправним та скасував наказ Служби безпеки України № 10/448-ос від 12 червня 2015 року.

Так, 17 червня 2015 року Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив адміністративне провадження у справі за позовом співробітників Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України. Позивачі вимагали визнати протиправним та скасувати наказ Голови Служби Безпеки України № 10/448-ос від 12 червня 2015 року, яким їх було зараховано у розпорядження заступника Голови Служби Безпеки України.

Після набрання законної сили, постанова Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 червня 2015 підлягає негайному виконанню в частині поновлення позивачів на посадах в Головному управлінні по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України.

 

 http://oask.gov.ua/node/977

 

 


© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software