Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Голова Апеляційного суду Києва заявляє про те, що заступник голови Адміністрації президента давав йому вказівки, які саме рішення має ухвалити суд.

23 Jun 2015 4:11 PM | Anonymous

Голова Апеляційного суду Києва Антон Чернушенко заявляє про те, що заступник голови Адміністрації президента Олексій Філатов неодноразово давав йому вказівки, які саме рішення має ухвалити суд. Про це він сказав на брифінгу.

За словами Чернушенка, це пряме втручання в судову діяльність.

"Мене викликали неодноразово в Адміністрацію президента і давали конкретні вказівки щодо ухвалення рішень. Такі виклики здійснював Філатов", - повідомив він.

Чернушенко зазначив, що, зокрема, від нього Філатов вимагав прийняти рішення про арешт майна "Укргазвидобування".

Він підкреслив, що законних підстав для накладення арешту на майно "Укргазвидобування" не існує.

Зі слів голови суду, цю справу "Укргазвидобування" вже вилучено з провадження Апеляційного суду.


Генпрокурор Віктор Шокін та в.о. голови СБУ Василь Грицак повідомили, що в Чернушенка вилучено $6,5 тис., приблизно 30 тисяч гривень, ключі від 5 машин, зареєстрованих на його родичів, картки на пальне (14 тонн).

Шокін наголосив, що голова Апеляційного суду відмовляється давати свідчення щодо походження вилучених у нього коштів та цінностей. Генпрокурор заявив також про наміривнести подання до ВР з метою зняття суддівської недоторканності з Чернушенка, його затримання та арешту.

Тим часом, сам Чернушенко запевняє, що всі вилучені в нього кошти та речі належать йому по праву і жодного відношення до корупції не мають.

http://tyzhden.ua/News/139268


Comments

 • 25 Jun 2015 4:28 AM | Anonymous
  Голові Апеляційного суду вручили повідомлення про підозру

  Голові столичного Апеляційного суду - Антону Чернушенку вручили повідомлення про підозру. Йому закидають незаконне втручання в роботу системи документообігу та винесення заздалегідь неправомірних рішень.

  Генпрокурор рекомендував - Вищій кваліфікаційній комісії суддів - відсторонити Чернушенка від посади. І звернувся до парламенту - з проханням дати дозвіл на арешт судді.
  Link  •  
  Author
  Comment
   

© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software