Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Уряд України ініціював відставку міністра через корупцію

24 Jun 2015 10:03 AM | Anonymous

Kабінет Міністрів звернувся з поданням до парламенту про звільнення Ігоря Шевченка з посади міністра екології та природних ресурсів. Уряд упіймав чиновника на корупції.

Кабінет Міністрів України у середу, 24 червня, ухвалив рішення внести до парламенту подання щодо звільнення Ігоря Шевченка з посади міністра екології та природних ресурсів. Про це повідомляється на сайті уряду. Зазначається, що таке рішення ухвалено через вчинення Шевченком діянь, "що можуть містити корупційні правопорушення або порушення вимог до поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави".

Під час засідання уряду Шевченку було запопоновано добровільно піти у відставку, проте він відмовився.

У повідомленні зазначається, що Шевченка було призначено на посаду міністра екології 2 грудня 2014 року за квотою депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання Батьківщина" у Верховній Раді.

"За час перебування на посаді міністра неодноразово мали місце факти порушення Ігорем Шевченком законодавства, наслідком чого було проведення перевірок та підтвердження відповідних фактів", - наголошується на сайті Кабміну. Вказується, що в січні 2015 року у робочий час Шевченко в особистих справах без отримання відповідного дозволу перебував в Об'єднаних Арабських Еміратах, а 5 травня цього року без поважних причин також був відсутній на робочому місці та безпідставно не взяв участь у засіданні уряду.

Крім того, за даними урядовців, Шевченко 6 червня 2015 року вилетів чартерним рейсом приватним літаком ТСТКN в особистих справах до міста Дрезден та повернувся 8 червня, в робочий день, з міста Ніцца також приватним літаком PHARO.

Крім того, Шевченку закидають, що за час обіймання ним посади міністра екології "мала місце "приватизація" міністерства газовим олігархом, народним депутатом України Онищенком". Зокрема, Шевченка звинувачують у тому, що Олександр Онищенко сприяв перельотам міністра приватними літаками за кордон.

Сам Шевченко підтверджує десятилітню дружбу з Онищенком, однак заперечує корупційні діяння на посаді міністра. Він переконує, що через його боротьбу з корупцією у міністерстві почалось переслідування, і політичне замовлення його відставки ініційоване прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

http://www.dw.com/

Author
Comment
 

© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software