Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Парламент дозволив арештувати голову Апеляційного суду Чернушенка

30 Jun 2015 11:12 AM | Anonymous

Верховна Рада надала дозвіл на затримання та арешт голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка.

Рішення підтримали 276 та 273 народних депутати відповідно.

24 червня ГПУ повідомила про підозру Чернушенку у скоєнні тяжких кримінальних правопорушень. Генпрокурор Віктор Шокін ініціював перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів відсторонення Чернушенка від посади і звернувся з поданням до Верховної Ради про надання згоди на затримання та арешт судді.

Сьогодні комітет парламенту з питань правової політики рекомендував Раді дати дозвіл на арешт Чернушенка.

http://www.hromadske.tv/

Comments

 • 03 Jul 2015 10:05 AM | Anonymous
  Затримано автора смс-повідомлень, адресованих судді Апеляційного суду Києва А.Чернушенку. Про це УНН повідомили у прес-службі ГПУ.
  Слідчими Генеральної прокуратури України спільно з працівниками СБУ 2 липня 2015 року в порядку ст. 208 КПК України затримано автора смс-повідомлень, який є сином голови Апеляційного суду Києва А.Чернушенка.
  У вказаних смс-повідомленнях містились вказівки про прийняття рішень у судових справах, що розглядаються Апеляційним судом Києва, які отримував суддя Апеляційного суду Києва А.Чернушенко.

  Встановлено, що упродовж січня 2013 — червня 2015 років Д.Чернушенко, зі свого мобільного телефону надсилав смс-повідомлення судді Апеляційного суду Києва — А.Чернушенку із вказівками щодо прийняття рішення у справах, які перебувають на розгляді у вказаному суді.
  Надалі А.Чернушенко вчиняв втручання в автоматизовану систему документообігу суду “АСЕД Апеляція” з метою штучного розподілу справ та визначення себе головуючим чи суддею у складі колегії, яка розглядає вказану справу, щоб мати змогу постановляти завідомо неправосудні рішення (ухвали).
  На даний час затриманий знаходиться в СІЗО, упродовж 24 годин після затримання йому має бути оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, після чого готуватимуться документи для звернення до слідчого судді з клопотанням про обрання міри запобіжного заходу.
  Джерело: УНН
  Link  •  Reply
 • 03 Jul 2015 12:42 PM | Anonymous
  Головою Апеляційного суду міста Києва рішенням загальних зборів суду обрано Ярослава Головачова.

  Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду міста Києва.

  «Відповідно до вимог чинного законодавства шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів, які працюють в Апеляційному суді міста Києва, на посаду голови Апеляційного суду міста Києва строком на два роки обрано Ярослава Головачова», – йдеться у повідомленні.

  Заступником голови Апеляційного суду, також строком на два роки, обрано Ганну Крижанівську.

  Головачов змінив на цій посаді Антона Чернушенка, який підозрюється у винесенні завідомо неправосудних судових рішень та втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу суду. 24 червня Генпрокуратура повідомила Чернушенку про підозру у скоєнні тяжких кримінальних правопорушень. 30 червня Верховна Рада дозволила заарештувати Чернушенка, а 1 липня він не з’явився на робочому місці.

  Довідка.

  Ярослав Головачов народився 24 серпня 1976 року в Києві. Закінчив Київський національний економічний університет (1998), Київський національний університет ім. Т. Шевченка (2001), відокремлений структурний підрозділ «Інститут інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» в м.Києві.

  Кандидат юридичних наук.

  У 1999 – 2001 рр. – юрисконсульт ТОВ фірма «Техпром».

  З 2001 по 2002 р. – консультант Апеляційного суду м.Києва.

  З 2002 по 2003 р. – помічник голови Апеляційного суду м.Києва.

  У 2003 – 2005 рр. – начальник відділу Апеляційного суду м.Києва.

  У 2005 – 2009 рр. – суддя Деснянського районного суду м.Києва.

  З 2009 р. – суддя Апеляційного суду м.Києва.

  З 14 квітня 2014 року – заступник голови Апеляційного суду м.Києва.
  Link  •  Reply

© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software