Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Європосли тиснули на депутатів ВР під час голосування у четвер - нардеп

16 Jul 2015 5:25 PM | Anonymous

Європейські посли погрожували депутатам перед голосуванням про особливий статус Донбасу, що припинять надання допомоги. Таку заяву в ефірі телеканалу "112 Україна" зробив народний депутат Ігор Луценко, передає УНН.

"Справа в тому, що колосальний міжнародний тиск, фактично, я б сказав, навіть шантаж був з окремими депутатами, дзвонили з посольств, говорили, що, знаєте, ми вам не будемо допомагати, прямо так і говорили. Я знаю кількох, так я теж здивувався, що таке відбувається. Телефонували з багатьох різних посольств, європейських, і говорили, що допомоги не буде, якщо не буде цієї норми (щодо регулювання статусу Донбасу - Ред.)", - розповів він.

Нагадаємо, що Верховна Рада України включила до порядку денного засідання і направила в Конституційний суд України (КСУ) проект змін до Конституції в частині децентралізації. За відповідне рішення проголосували 288 депутатів.

У документі, який був зареєстрований 1 липня, положення про те, що особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей визначаються окремим законом, було закріплено в перехідних положеннях законопроекту.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1483139-yevroposli-tisnuli-na-deputativ-vr-pid-chas-golosuvannya-u-seredu-nardep

Author
Comment
 

© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software