Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Адвокати закликають провести акцією #FreeSavchenko до візиту Путіна в ООН

14 Sep 2015 8:13 AM | Anonymous


Захист української льотчиці, народного депутат України Надії Савченко закликав провести у день виступу президента РФВолодимира Путіна в ООН по всьому світу третій Global Day #FreeSavchenko. Про це написав у своєму Тwitter адвокат Марк Фейгін

 

«Отже, президент Путін виступає в ООН у Нью-Йорку 28.09.2015 на General debate, 8-й за списком на сесії з 9-ї до 13-ї години за їхнім часом! 28 вересня 2015 року ми оголошуємо 3-й Global Day #FreeSavchenko. Закликаю наших друзів вийти по всьому світу на підтримку Надії!», - написав адвокат.

 

Інший адвокат льотчиці Ілля Новиков повідомив, що тиск на російську владу щодо українських політв'язнів буде зростати. «Є ознаки, що тиск на владу РФ з приводу українських заручників у найближчі місяці зросте. Їх дотиснуть якщо не в 2015, то у 2016»- заявив він.

 

Марк Фейгін також повідомив, що суд над Наією Савченко буде відновлено у Росії 15 вересня.«Суд завтра у справі Савченко пройде в місті Донецьк Ростовської області. Подивіться карту. Оточений територією "ЛНР"», - написав він.

 

Суд над Надією Савченко у Донецьку Ростовської області (Росія) розпочався 30 липня. Російське слідство стверджує, що «Надія Савченко, будучи офіцером Збройних Сил України, перебуваючи у розташуванні воєнізованого батальйону "Айдар", 17 червня 2014 в районі п. Металіст Слов'яносербського району Луганської області, вела приховане спостереження і коригування артилерійського обстрілу по ділянці блокпоста ополченців Луганської Народної Республіки з перебували на ньому мирними громадянами, у тому числі трьома громадянами Російської Федерації - кореспондентами ВДТРК. В результаті обстрілу двоє росіян були вбиті».

 

Захист Надії Савченко неодноразово спростовував такі дані, наводячи докази, що обстріл, під час якого загинули співробітники телеканалу «Россия 1», стався після того, як Надія Савченко потрапила у полон до терористів «ЛНР». Її адвокати заявляють про два фактичних підтвердження алібі українки - білінг  її мобільних телефонів і відеозйомку бойовика «ЛНР».

 

http://www.telekritika.ua/pravo/


Author
Comment
 

© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software