Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


«Pеформа» Прокуратури завершилася тим, що 100% старих прокурорів стали новими прокурорами.

30 Jan 2016 1:26 PM | Anonymous

Без кардинальних змін у правоохоронній та судовій системах революційні антикорупційні закони не працюватимуть.

Таке переконання висловив секретар Антикорупційного комітету ВРУ,  лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов в інтерв’ю виданню «HUBs».

«Але що ми маємо? Так звана «реформа» Прокуратури завершилася тим, що 100% старих прокурорів стали новими прокурорами. А попри очевидні провали Шокін і далі очолює ГПУ, щоб завершити «реформу»», – наголосив Добродомов.

Він нагадав, що найбільш резонансні справи – «діамантових прокурорів», нафтопродуктів Курченка, за заявами екс-керівника ДФІ Гордієнка про вкрадені через держпідприємства 7,5 млрд гривень – досі не потрапили до суду.

«Єдина надія лише на ті справи, які зараз проводить НАБУ. Наприклад, справа про хабарництво екс-нардепа від «Народного фронту» Миколи Мартиненка, який після третього запрошення  таки з’явився на допит до НАБУ»,  – констатував парламентар.

Утім він наголосив, що «без кардинальної зміни правоохоронної та судової систем сподіватися на потужний результат не варто».

«Найбільший драматизм у тім, що люди, від яких залежать ці реформи, усе розуміють, але змінювати нічого не хочуть», – резюмував нардеп

Повна версія інтерв’ю – http://hubs.ua/authority/d-dobrodomov-reforma-zakonchilas-tem-chto-100-stary-h-prokurorov-stali-novy-mi-prokurorami-59594.html


© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software