Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


У Януковича визнали, що порушили Конституцію

31 Jan 2011 7:23 PM | Anonymous
В опозиції немає шансів оскаржити у Конституційному Суді рішення з приводу подовження повноважень Верховної Ради і президента.
Про це в ефірі “5 каналу” заявив “регіонал” і представник глави держави у парламенті Юрій Мірошниченко. “У тому і полягає демократія, що право оскаржити будь-яке рішення інституту публічної влади є захищеним законами. Якщо хтось сумнівається, то може звернутися до Конституційного Суду. Якщо опозиція вважає, що треба звернутися до суду, щоб уточнити наскільки чисто була дотримана процедура, то вона має на це право”, - сказав він.
Проте, як зазначив нардеп, перспектив у такого позову немає. “Вірогідність дуже мала, що рішення буде скасовано, незважаючи на те, що норма Конституції, яка передбачає персональне голосування, порушується протягом всього існування Конституції.
Для розвинених демократій це питання нонсенсу, коли систематично Конституція порушується. На жаль, така практика є повсякденною”, - визнав Мірошниченко.
За його словами, голосування картками дійсно затверджене в регламенті. “Натискання кнопки сусідом стає підставою для звернення.
Проте вірогідність того, що це може бути підставою для скасування, у цих правових реаліях практично дорівнює нулю”, - додав “регіонал”.

Нагадаємо, в БЮТ заявили, що 25 депутатів, які голосували за продовження повноважень парламенту не були присутні на засіданні. На думку опозиції, це може стати причиною для позову у Конституційни Суд.

http://gazeta.ua/index.php?id=370236

© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software