Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Депутат Європарламенту: чому Янукович не потрапив під суд у 2004-му?

19 Jun 2011 1:50 AM | Anonymous

Депутат Європарламенту Чарльз ТЕННОК (група європейських консерваторів і реформістів, Великобританія) заявляє, що Адміністрація Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА не хоче давати доступу лідерові опозиції Юлії ТИМОШЕНКО до європейських коридорів влади.

Таку думку він висловив власному кореспондентові УНІАН в Брюсселі, коментуючи рішення Генеральної прокуратури України не дозволяти Ю.ТИМОШЕНКО відвідати Страсбург і Брюссель наступного тижня.

«Я засуджую це рішення, оскільки не вірю, що Ю.ТИМОШЕНКО не повернеться в свою країну, і постане перед кримінальними звинуваченнями, спробує очистити своє ім`я», - заявив він.

Ч.ТЕННОК підкреслив, що після нинішнього рішення у нього залишилося дуже мало віри в незалежність українських судів і Генеральної прокуратури.

Депутат також зазначив, що на сьогодні залишається дуже багато питань без відповідей, зокрема, питання про те, чому після того, як нинішній Президент Віктор ЯНУКОВИЧ «на широко поширене переконання спробував вкрасти перемогу на президентських виборах в 2004 році» ні він, ні його радники не поставали перед кримінальними звинуваченнями.

«Дуже багато питань без відповіді, і все це сприймається як відхід від українських євроатлантичних прагнень», - підкреслив Ч.ТЕННОК.

http://www.unian.net/ukr/news/news-441670.html

© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software