Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Володимир Василенко: Мета Росії - тотальне знищення України!!!

04 Nov 2018 5:41 PM | Deleted user

Володимир Василенко: Мета Росії - тотальне знищення України!!!

Відвертий, прямий, блискучий виступ!!! 

Володимир Василенко: У протиборстві з росією Україна може вистояти лише як Українська Україна!!!
Мета Росії - тотальне знищення української нації, знищення нас, як суб'єкта міжнародного права і геополітичної реальності. Росія прагне реалізувати цю мету шляхом війни, і ця війна розпочалась не в 2014 році, а більше 300 років тому, і триватиме доти, поки перемогу не одержить якась із сторін.
В свій час українська еліта зробила багато для становлення Російської імперії, і зараз наша історична місія - зруйнувати цю імперію.
Війна, яку зараз веде Росія, яку часто також називають гібридною війною, насправді має 2 складники: 1) збройна агресія; 2) гуманітарна агресія. 
Мета гуманітарної агресії - знищення національної ідентичності населення і знищення її остаточно.
Країна може зазнати поразки внаслідок збройної агресії, але вона неодмінно звільниться і відновиться, якщо буде збережено її ідентичність - однак, якщо країна втрачає свою ідентичність, вона ніколи не відновиться і ніколи не стане знову незалежною державою.
Гуманітарна агресія має 4 складники: 
1. Мовно-культурна війна, яку Росія веде весь час проти України; 
2. Інформаційно-пропагандистська - зараз лише лінивий про це не каже, однак це лише один аспект; 
3. Війна проти Української історичної пам'яті; 
4. Конфесійна війна. 
Оце чотири складники гуманітарної агресії. Якщо гуманітарна агресія закінчується успішно проти якоїсь держави, то держава просто зникає.
Висновок: У протиборстві з Росією Україна може вистояти лише як Українська Україна. Потрібно не тільки зміцнювати обороноздатність країни, а й провадити притомну, адекватну гуманітарну політику, яка стане знаряддям боротьби проти знищення ідентичності нашої країни.

На youtube. https://www.youtube.com/watch?v=eck9Rh3JjhA


© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software