Log in
Welcome to the 

Ukrainian American Bar Association

UABA News Blog - In Ukrainian

Ця сторінка UABA блог надає інформацію та коментарі з питань, які мають відношення до організації та її членів. Хоча блоги є відкритими, коментарі можуть бути зроблені тільки членами UABA. Якщо ви хочете взяти участь у дискусії, ви можете стати членами. Коментарі й висновок, поданий на ці блоги представляють думку авторів і не думка UABA.  
 • 18 Feb 2015 2:26 PM | Anonymous

   У час війни, коли не вистачає грошей на найнеобхідніше. Коли поранені солдати змушені просити грошей на лікування у благодійників, а біженці навіть не сподіваються на допомогу від держави, у елітній Кончі-Заспі, де мешкають найбагатші люди України, за кілька мільйонів ремонтують дорогу. Інформація про цю угоду у Віснику державних закупівель з'явилася наприкінці січня. Служба автомобільних доріг в Київській області замовляє ремонт траси у селі Козин на Київщині. Планують витратити – 1 мільйон 300 тисяч гривень з Держбюджету.   Новини 24.   Читайте Більше

   

 • 18 Feb 2015 2:17 PM | Anonymous

   Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив зупинити оплату за електроенергію, що виробляється на станціях, які розташовані на територіях, непідконтрольних Україні. Про це він заявив на засіданні уряду. «Мною дано доручення зупинити всі фінансові перерахунки в секторі електроенергетики, поки не з’ясується, за що ми платимо: за електроенергію, яка поставляється терористам, чи за електроенергію, яка поставляється на територію України, українським громадянам», – заявив він.   Радіо Свобода.   Читайте Більше

   

 • 18 Feb 2015 2:12 PM | Anonymous

  Печерський районний суд Києва ухвалив рішення проводити засідання щодо обирання запобіжного заходу колишньому голові фракції Партії Регіонів Олександру Єфремову в закритому режимі. Про це повідомив кореспондент Радіо Свобода. Раніше клопотання про це подала прокуратура, яка вважає, що розгляд у відкритому режимі може нашкодити слідству.    Радіо Свобода.   Читайте Більше

 • 17 Feb 2015 9:56 AM | Anonymous

  Кабінет міністрів України підготував "Чорну книгу Кремля"про війну Росії проти України. Документ викладений наофіційному сайті уряду України.

  http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=247956274&timestamp=1424171448000

  "Війна, розгорнута у лютому 2014 року Російською Федерацією на чолі з Володимиром Путіним проти України, тимчасова окупація Кремлем Автономної Республіки Крим, російська агресія в Донецькій і Луганській областях, пряма підтримка Росією міжнародних терористів на українській території, шантаж і економічний тиск проти нашої держави призвели до вражаючим людських, економічних та інфраструктурних втрат і збитків України", - йдеться в документі.

  У книзі йдеться, що кожен день війна Росії проти України забирає життя більше десяти людей. Станом на початок лютого, за час російської агресії загинуло 5086 людей і реальні цифри можуть бути значно більше.

 • 13 Feb 2015 9:32 AM | Anonymous

  У Кремлі заявили, що РФ не є стороною, яка «повинна виконувати дії» щодо врегулювання ситуації на Донбасі за Мінськими документами, оскільки є «гарантом, а не виконавцем окреслених заходів».

  REUTERS

  Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає РІА «Новости».

  «Росія — це країна, яку покликали сторони конфлікту. Це країна, яка закликала сторони конфлікту підписати комплекс заходів із виконання Мінських домовленостей. Але Росія не є стороною, яка виконує цей комплекс заходів. Це країна, яка виступає гарантом, яка виступає із закликом, але, безумовно, це не сторона, яка повинна виконувати дії для цього. Ми просто не можемо цього робити фізично, тому що Росія не є учасником цього конфлікту», - сказав Пєсков.

  При цьому він заявив, що Росія розраховує на виконання всіх пунктів документа щодо врегулювання ситуації на сході України, який було прийнято в ході «нормандського» саміту в Мінську.

  «Все, що записано в плані, — все підлягає виконанню», - сказав Пєсков.

  Як повідомляв УНІАН, у Мінську 11-12 лютого відбулися переговори з врегулювання кризи на Донбасі за участю президентів України Петра Порошенко, Франції Франсуа Олланда, Росії Володимира Путіна і канцлера ФРН Ангели Меркель.

  За підсумками переговорів затверджено комплекс заходів, спрямованих на імплементацію вересневих Мінських домовленостей. Крім того, прийнято декларацію лідерів України, Франції, Німеччини й РФ на підтримку цих заходів.

  Серед іншого, нові домовленості, досягнуті "нормандською четвіркою", передбачають припинення вогню з 15 лютого, а також відведення всіх важких озброєнь. Також передбачено звільнення й обмін усіх заручників.
  Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/politics/1043724-u-kremli-zayavili-scho-rf-ne-e-storonoyu-konfliktu-i-ne-povinna-vikonuvati-minski-domovlenosti.html

  http://www.unian.ua/politics/

 • 12 Feb 2015 7:35 AM | Anonymous

  У підписаному сторонами документі немає тільки терміну "автономія".

  Минск Путин Порошенко
  Порошенко фактично прийняв умови Кремля
  www.3dsmodels.com

  Незважаючи на відсутність у підписаному в Мінську"Комплексі заходів щодо виконання Мінських угод" пункту про надання статусу автономії непідконтрольним Україні територіям в Донбасі, насправді в документі містяться пункти, які надають "ДНР" і "ЛНР" широку автономію.

  Так, документ передбачає "проведення конституційної реформи в Україні з набуттям чинності до кінця 2015 року нової конституції, яка передбачає в якості ключового елемента децентралізацію" (з урахуванням особливостей окремих районів Донецької та Луганської областей, узгоджених з представниками цих районів"), а також прийняття постійного законодавства про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей згідно з заходами, зазначеними в примітці, до кінця 2015 року.

  У примітці до документа, зокрема, вказані наступні заходи відповідно до закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей":

  - право на мовне самовизначення;

  - участь органів місцевого самоврядування у призначенні голів органів прокуратури і судів в окремих районах Донецької і Луганської областей;

  - можливість для центральних органів виконавчої влади укладати з відповідними органами місцевого самоврядування угоди щодо економічного, соціального та культурного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей;

  - держава надає підтримку соціально-економічного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей;

  - сприяння з боку центральних органів влади транскордонному співробітництву в окремих районах Донецької та Луганської областей з регіонами Російської Федерації;

  - створення загонів народної міліції за рішенням місцевих рад з метою підтримання громадського порядку в окремих районах Донецької і Луганської областей;

  - повноваження депутатів місцевих рад та посадових осіб, обраних на дострокових виборах, призначених Верховною Радою України цим законом, не можуть бути достроково припинені.

  Документом передбачається, що на підставі закону України "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей" питання, що стосуються місцевих виборів, будуть обговорюватися і узгоджуватися з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей в рамках Тристоронньої контактної групи.

  Президент Петро Порошенко після закінчення переговорів заявив, що "незважаючи на жорстке наполягання, ні на який статус автономії ми не пішли". Він додав, що українська сторона "не пішла на жодні ультиматуми". За його словами, припинення вогню має відбутися без попередніх умов.

  Але по суті, підписаний президентом "Комплекс заходів" не містить тільки терміну "автономія непідконтрольному Донбасу", але така автономія регіону надається.

  При цьому президент взяв на себе зобов'язання фінансування Україною "особливих територій" Донбасу, оскільки документ передбачає "повне відновлення соціально-економічних зв'язків, включаючи соціальні перекази, такі як виплата пенсій та інші виплати (надходження і доходи, своєчасна оплата всіх комунальних рахунків, відновлення оподаткування в рамках правового поля України)".

  "Соціальні виплати повинні бути відновлені, але після стабілізації політичної ситуації", - зазначив президент після закінчення зустрічі.

  http://dt.ua/POLITICS

 • 06 Feb 2015 4:41 PM | Anonymous

  5 лютого 2015 року за апеляцією прокурора прокуратури Центрального району м. Миколаєва апеляційний суд Миколаївської області визнав винним колишнього мера м. Миколаєва  у розкраданні понад 2,5 млн дол США іноземних інвестицій та призначив покарання у виді 8 років позбавлення волі з конфіскацією половини майна та позбавив його права займати керівні посади строком на 3 роки.

  Так, вироком Центрального районного суду м. Миколаєва екс-мера міста було визнано винним у розкраданні іноземних інвестицій в особливо великих розмірах та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 5 років з відстрочкою виконання вироку на два роки. Окрім цього, його зобов’язано відшкодувати привласнені кошти та компенсувати потерпілій стороні 2 млн грн матеріальної і моральної шкоди.

  У зв’язку з м’якістю призначеного покарання прокуратурою району подано апеляційну скаргу, яку задоволено частково. Не погодившись з таким рішення прокурор звернувся із касаційною скаргою до Вищого спеціалізованого суду України.

  За касаційною скаргою прокуратури Вищим спеціалізованим судом України ухвалу апеляційного суду Миколаївської області відносно екс-мера скасовано, а справу направлено на новий апеляційний розгляд, який задовольнив апеляцію прокуратури.

  Нагадаємо, у 2008 році громадянин республіки Південна Корея інвестував у розвиток сільського господарства Миколаївської області понад 2,5 млн дол США, які шахрайським шляхом були привласненні екс-мером міста Миколаєва.


  За матеріалами прес-служби прокуратури Миколаївської області


 • 06 Feb 2015 8:15 AM | Anonymous

  Судова система виявилась однієюю з найбільш складних з точки зору реформування інституцій, яка чинить шалений спротив до будь-яких реформ.

  Про це під час брифінгу, який транслював "5 канал" повідомив міністр юстиції Павло Петренко, відповідаючи на запитання журналіста, чому за рік нічого не змінилося у судовій системі України.

  "Фактично судова система у своїй більшості перетворилась на таке собі "закрите акціонерне товариство", яке протягом 20 років формувалось через не зовсім прозорі процедури призначення і кадрового росту суддів в тій чи іншій системі", - зазначив він.

  Крім того, за його словами, цьому сприяло нинішнє законодавство, згідно з яким судді мають ще більшу недоторканність ніж народні депутати.

  "Ця недоторканність використовується певними суддями не в благих цілях, а фактично використовується, як спосіб безкарності за вчинення явно протиправних злочинних дій", - наголосив Петренко.

  http://www.5.ua/polityka/

 • 06 Feb 2015 4:57 AM | Anonymous

  Генеральний прокурор Віталій Ярема скаржиться, що українські судді заважають правоохоронцям ефективно боротися зі злочинами і корупцією.

  Про це він сказав, доповідаючи у парламенті в п'ятницю.

  "Зусилля правоохоронців у сфері протидії корупційним проявам у більшості є марними через позицію суддів. Так із засуджених в 2014 році 788 корупціонерів, із них лише 35 отримали реальний термін покарання - лише 4% - всі решта вийшли на волю", - сказав Ярема.

  Генпрокурор також зазначив, що однією з основних проблем, які заважають у стислі терміни розслідувати злочини недосконалість кримінального законодавства

  http://www.pravda.com.ua

 • 04 Feb 2015 8:24 PM | Anonymous

  281 депутат підтримали закон.
  Верховна Рада України прийнялазакон, згідно з яким Віктор Янукович позбавлений звання президента України. За відповідне рішення парламенту проголосував 281 парламентарій на засіданні в середу. Ініціаторами законопроекту є народні депутати Олег Ляшко, Сергій Скуратівський, Юлія Тимошенко та Андрій Тетерів. Як заявив Ляшко, наступним етапом має бути притягнення до кримінальної відповідальності Януковича і його оточення.
    КуПол.  Читайте Більше

   

Powered by Wild Apricot Membership Software