Log in
Welcome to the 

Ukrainian American Bar Association

UABA News Blog - In Ukrainian

Ця сторінка UABA блог надає інформацію та коментарі з питань, які мають відношення до організації та її членів. Хоча блоги є відкритими, коментарі можуть бути зроблені тільки членами UABA. Якщо ви хочете взяти участь у дискусії, ви можете стати членами. Коментарі й висновок, поданий на ці блоги представляють думку авторів і не думка UABA.  
<< First  < Prev   1   2   3   4   5   ...   Next >  Last >> 
 • 28 Nov 2018 1:06 PM | Myroslaw Smorodsky (Administrator)

  Богдан Футей, суддя Федерального претензійного суду США Тема: День пам’яті жертв голодомору.

  Video Click here to view


 • 17 Nov 2018 4:18 PM | Myroslaw Smorodsky (Administrator)

  Міжнародне право як інструмент захисту

  Сергій Мещеряк

  9-10 листопада у Вашингтоні відбулося 41-е щорічне засідання Україно-Американської Асоціації правників. Про що розмовляли?

  У роботі форуму, присвяченого темі «США – Україна: нові підходи в політиці, стратегії та уроки минулого», традиційно брали участь конгресмени, судді, науковці, адвокати, колишні та діючі співробітники Ради національної безпеки та Державного департаменту США

  Детальніше-Read More

 • 04 Nov 2018 5:41 PM | Myroslaw Smorodsky (Administrator)

  Володимир Василенко: Мета Росії - тотальне знищення України!!!

  Відвертий, прямий, блискучий виступ!!! 

  Володимир Василенко: У протиборстві з росією Україна може вистояти лише як Українська Україна!!!
  Мета Росії - тотальне знищення української нації, знищення нас, як суб'єкта міжнародного права і геополітичної реальності. Росія прагне реалізувати цю мету шляхом війни, і ця війна розпочалась не в 2014 році, а більше 300 років тому, і триватиме доти, поки перемогу не одержить якась із сторін.
  В свій час українська еліта зробила багато для становлення Російської імперії, і зараз наша історична місія - зруйнувати цю імперію.
  Війна, яку зараз веде Росія, яку часто також називають гібридною війною, насправді має 2 складники: 1) збройна агресія; 2) гуманітарна агресія. 
  Мета гуманітарної агресії - знищення національної ідентичності населення і знищення її остаточно.
  Країна може зазнати поразки внаслідок збройної агресії, але вона неодмінно звільниться і відновиться, якщо буде збережено її ідентичність - однак, якщо країна втрачає свою ідентичність, вона ніколи не відновиться і ніколи не стане знову незалежною державою.
  Гуманітарна агресія має 4 складники: 
  1. Мовно-культурна війна, яку Росія веде весь час проти України; 
  2. Інформаційно-пропагандистська - зараз лише лінивий про це не каже, однак це лише один аспект; 
  3. Війна проти Української історичної пам'яті; 
  4. Конфесійна війна. 
  Оце чотири складники гуманітарної агресії. Якщо гуманітарна агресія закінчується успішно проти якоїсь держави, то держава просто зникає.
  Висновок: У протиборстві з Росією Україна може вистояти лише як Українська Україна. Потрібно не тільки зміцнювати обороноздатність країни, а й провадити притомну, адекватну гуманітарну політику, яка стане знаряддям боротьби проти знищення ідентичності нашої країни.

  На youtube. https://www.youtube.com/watch?v=eck9Rh3JjhA


 • 12 Sep 2018 5:33 PM | Myroslaw Smorodsky (Administrator)

  Жоден суддя у США не має «імунітету» і відповідає перед законом – Футей

  Чи можливо застосувати міжнародне право у справі звільнення Олега Сенцова? Чому федеральний суддя не може коментувати справу Манафорта? Хто і яким чином контролює доброчесність американських суддів? Які ознаки того, що в Україні іде судова реформа? Про це Радіо Свобода запитало суддю Федерального суду претензій США, професора, доктора права Богдана Футея.

  Read More


 • 21 Aug 2018 6:03 PM | Myroslaw Smorodsky (Administrator)

  Путін промазав…

  Віктор РУДЬ

  Спостерігати за політикою Білого дому – те саме, що дивитися на гойдалку: спершу човник з високим замахом летить у один бік, аж тут він повертається з тією самою швидкістю назад. 

  Read More

   

   

 • 03 Jul 2017 12:16 PM | Myroslaw Smorodsky (Administrator)

  Василь Костицький: Це було 21 років тому: як ухвалювали Конституцію

  За Конституцію-1996 проголосувало 315 парламентарів. Серед співавторів нового проекту закону був і народний депутат Василь Костицький, тоді — член-кореспондент, а нині — академік Національної академії правових наук України. Сьогодні він продовжує вести активне життя правника, займаючись науковою діяльністю на посаді професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

  Детальніше-Read More


 • 23 Aug 2016 12:32 PM | Myroslaw Smorodsky (Administrator)

  СТУС БЕЗ ШАНСУ НА ЗАХИСТ: ведмежа послуга Медведчука

  Правовий аналіз судової справи дисидента 35 років потому

  Детальніше-Read More

 • 19 Aug 2016 10:57 AM | Myroslaw Smorodsky (Administrator)

  Сенат штату Каліфорнія у присутності Посла України в США Валерія Чалого ухвалив резолюцію з нагоди відзначення 24 серпня 2016 року Дня незалежності України

  Сенат штату Каліфорнія у присутності Посла України в США Валерія Чалого ухвалив резолюцію з нагоди відзначення 24 серпня 2016 року Дня незалежності України. Підтримана вищою палатою законодавчого органу Каліфорнії резолюція відзначає значний внесок американських громадян українського походження у збагачення політичного, економічного та культурного надбання Каліфорнії.

  У цьому документі також йдеться про споконвічну боротьбу українського народу за свободу і незалежність та досягнення демократичних ідеалів, що залишається актуальним і на нинішньому етапі розбудови України. У звязку з цим, Сенат Каліфорнії підтримує проведення заходів з відзначення у цьому штаті Дня незалежності України.

  Після голосування за згадану резолюцію Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з Виконуючим обов’язки спікера Сенату штату Каліфорнія Кевіном де Леоном, під час якої подякував за солідарність з нашою державою у такий складний час та обговорив перспективи активізації двосторонньої взаємодії.

  Губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі та Народний Депутат України, Герой України Надія Савченко також взяли участь у зустрічі.

  Детальніше-Read More • 30 Jun 2016 8:53 AM | Anonymous

  Правозахисник Станіслава Батрин оскаржив в Апеляційному суді Києва відмову Шевченківського райсуду в задоволенні позову про встановлення юридичного факту збройної агресії РФ проти України. 

  Нове судове засідання у цій справі призначено на 16 серпня, повідомляє проект "Відкритий суд".

   Як зазначив Батрин, Шевченківський райсуд пояснив своє рішення тим, що даний факт (агресії) є загальновідомий і не впливає на права громадянина. Тому рішення було оскаржено на тій підставі, що суд прийшов до взаємовиключних висновків, оскільки, згідно з українським законодавством, загальновідомість обставин тягне за собою звільнення заявника від доказування і задоволення його вимог, а не відмову в їх задоволенні.

  Більш того, на думку заявника, саме завдяки подвійній політиці влади щодо легалізації "тероризму" та "сепаратизму" як явища, світова спільнота не сприймає факт збройної агресії Росії на сході як загальновідомий і трактує такі дії як "громадянська війна" та "внутрішній конфлікт", - що, втім, і залишає на порядку денному питання про можливість зняття санкцій з Росії не як з країни агресора, а як країни, яка не є стороною конфлікту.

  Також, правозахисник не згоден з тим, що встановлення факту збройної агресії не впливає на права громадян України. Тим самим, слід визначитися: держава веде боротьбу з терористами, або вчиняє дії на відсіч збройної агресії. У відмінних ситуаціях є різні зобов'язання як з боку громадян на користь держави, так і держави в інтересах людей.

  "Ми вважаємо, що нас відводять від логіки визнання Росії агресором, до визнання Росії державою, яка "підтримує" сепаратизм на сході як певний рух добровольців, які борються за свої свободи. У свою чергу, визнання того факту, що Росія здійснює на сході України агресію, а не підтримує сепаратизм, дає унікальні можливості для України: як в частині правових наслідків, так, в першу чергу, в плані відстоювання перед світом ідеї про посилення санкцій щодо Росії і формування стратегії захисту інтересів держави", - пояснює Батрин.


  Участь у даній справі беруть: заявник Батрин Станіслав, Служба безпеки України, Міністерство оборони України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство юстиції України, Генеральна прокуратура України, Антитерористичний центр при СБУ, Посольство Російської Федерації в Україні, Президент України в особі адміністрації Президента. 

  Важливо, що Президент України через свого представника висловив офіційну позицію проти задоволення заяви про встановлення факту збройної агресії Росії проти України.

  http://dt.ua/UKRAINE/apelyaciyniy-sud-kiyeva-rozglyane-spravu-pro-fakt-agresiyi-rosiyi-proti-ukrayini-212481_.html

 • 17 Jun 2016 2:59 AM | Anonymous

  За останній рік співробітники СБУ ліквідували тридцять терористичних груп, підготовлених російськими спецслужбами для здійснення диверсій не тільки у районі проведення антитерористичної операції, але й у мирних українських регіонах.

  Російські спецслужби ведуть на території нашої держави безпрецедентну за масштабами розвідувально-підривну діяльність, використовуючи весь арсенал розробленої ними "гібридної війни". Проти України росіяни задіяли професійних шпигунів, «агентів впливу» серед політиків і посадовців та багатьох пересічних громадян, задурених російською пропагандою. Результативність СБУ в протистоянні російській активності доводить статистика: протягом червня 2015 - травня 2016 року за матеріалами контррозвідки СБ України відкрито 367 кримінальних проваджень, у т.ч. сімдесят шість за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада), три – за шпигунство.

  Під слідством перебувають тринадцять агентів російських спецслужб: заступник начальника штабу АТО, підполковник Національної гвардії, співробітник відділу кадрів військової частини та військовослужбовець Збройних сил. Серед них також кілька мешканців різних областей, які перебували на оперативному зв’язку зі спецслужбами РФ і передавали інформацію з обмеженим доступом.

  Стосовно двадцяти двох осіб уже набрав законної сили обвинувальний вирок суду. До дев’яти років позбавлення волі, зокрема, засуджено кадрового співробітника головного розвідувального управління Генштабу збройних сил РФ, громадянина Росії . За завданням кураторів він вербував громадян України і намагався отримати таємну документацію про зразки новітнього військового озброєння. Дванадцять років ув’язнення отримав колишній офіцер повітряних сил, який дав письмову згоду працювати на ФСБ РФ. Зрадник передавав росіянам інформацію про маршрути польотів військових літаків. Колишній нацгвардієць, який збирав розвідувальну інформацію за завданням російської спецслужби, відбуватиме покарання дев’ять років.

  Для попередження та припинення протиправної діяльності, яка несе загрозу національній безпеці держави, за матеріалами СБУ заборонено в’їзд на територію України 1569 іноземним громадянам, у тому числі 387 громадянам Росії.

  Контррозвідка активно протидіє спробам спецслужб РФ створити фейкові "народні республіки" в різних регіонах України. Співробітники СБУ блокували наміри росіян та їх спільників утворити "Народну раду Бессарабії", "республіку Буджак" та "Народну раду Миколаєва" тощо. Через ці псевдоутворення планувалося дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в країні. Замовники також планували через "агентів впливу" ініціювати внесення законопроектів щодо федералізації нашої держави.

  Прес-центр СБ України


  https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/1221
<< First  < Prev   1   2   3   4   5   ...   Next >  Last >> 
Powered by Wild Apricot Membership Software