Log in
Welcome to the 

Ukrainian American Bar Association

UABA News Blog - In Ukrainian

Ця сторінка UABA блог надає інформацію та коментарі з питань, які мають відношення до організації та її членів. Хоча блоги є відкритими, коментарі можуть бути зроблені тільки членами UABA. Якщо ви хочете взяти участь у дискусії, ви можете стати членами. Коментарі й висновок, поданий на ці блоги представляють думку авторів і не думка UABA.  
<< First  < Prev   1   2   3   4   5   ...   Next >  Last >> 
 • 28 Nov 2018 1:06 PM | Deleted user

  Богдан Футей, суддя Федерального претензійного суду США Тема: День пам’яті жертв голодомору.

  Video Click here to view


 • 17 Nov 2018 4:18 PM | Deleted user

  Міжнародне право як інструмент захисту

  Сергій Мещеряк

  9-10 листопада у Вашингтоні відбулося 41-е щорічне засідання Україно-Американської Асоціації правників. Про що розмовляли?

  У роботі форуму, присвяченого темі «США – Україна: нові підходи в політиці, стратегії та уроки минулого», традиційно брали участь конгресмени, судді, науковці, адвокати, колишні та діючі співробітники Ради національної безпеки та Державного департаменту США

  Детальніше-Read More

 • 04 Nov 2018 5:41 PM | Deleted user

  Володимир Василенко: Мета Росії - тотальне знищення України!!!

  Відвертий, прямий, блискучий виступ!!! 

  Володимир Василенко: У протиборстві з росією Україна може вистояти лише як Українська Україна!!!
  Мета Росії - тотальне знищення української нації, знищення нас, як суб'єкта міжнародного права і геополітичної реальності. Росія прагне реалізувати цю мету шляхом війни, і ця війна розпочалась не в 2014 році, а більше 300 років тому, і триватиме доти, поки перемогу не одержить якась із сторін.
  В свій час українська еліта зробила багато для становлення Російської імперії, і зараз наша історична місія - зруйнувати цю імперію.
  Війна, яку зараз веде Росія, яку часто також називають гібридною війною, насправді має 2 складники: 1) збройна агресія; 2) гуманітарна агресія. 
  Мета гуманітарної агресії - знищення національної ідентичності населення і знищення її остаточно.
  Країна може зазнати поразки внаслідок збройної агресії, але вона неодмінно звільниться і відновиться, якщо буде збережено її ідентичність - однак, якщо країна втрачає свою ідентичність, вона ніколи не відновиться і ніколи не стане знову незалежною державою.
  Гуманітарна агресія має 4 складники: 
  1. Мовно-культурна війна, яку Росія веде весь час проти України; 
  2. Інформаційно-пропагандистська - зараз лише лінивий про це не каже, однак це лише один аспект; 
  3. Війна проти Української історичної пам'яті; 
  4. Конфесійна війна. 
  Оце чотири складники гуманітарної агресії. Якщо гуманітарна агресія закінчується успішно проти якоїсь держави, то держава просто зникає.
  Висновок: У протиборстві з Росією Україна може вистояти лише як Українська Україна. Потрібно не тільки зміцнювати обороноздатність країни, а й провадити притомну, адекватну гуманітарну політику, яка стане знаряддям боротьби проти знищення ідентичності нашої країни.

  На youtube. https://www.youtube.com/watch?v=eck9Rh3JjhA


 • 12 Sep 2018 5:33 PM | Deleted user

  Жоден суддя у США не має «імунітету» і відповідає перед законом – Футей

  Чи можливо застосувати міжнародне право у справі звільнення Олега Сенцова? Чому федеральний суддя не може коментувати справу Манафорта? Хто і яким чином контролює доброчесність американських суддів? Які ознаки того, що в Україні іде судова реформа? Про це Радіо Свобода запитало суддю Федерального суду претензій США, професора, доктора права Богдана Футея.

  Read More


 • 21 Aug 2018 6:03 PM | Deleted user

  Путін промазав…

  Віктор РУДЬ

  Спостерігати за політикою Білого дому – те саме, що дивитися на гойдалку: спершу човник з високим замахом летить у один бік, аж тут він повертається з тією самою швидкістю назад. 

  Read More

   

   

 • 03 Jul 2017 12:16 PM | Deleted user

  Василь Костицький: Це було 21 років тому: як ухвалювали Конституцію

  За Конституцію-1996 проголосувало 315 парламентарів. Серед співавторів нового проекту закону був і народний депутат Василь Костицький, тоді — член-кореспондент, а нині — академік Національної академії правових наук України. Сьогодні він продовжує вести активне життя правника, займаючись науковою діяльністю на посаді професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

  Детальніше-Read More


 • 23 Aug 2016 12:32 PM | Deleted user

  СТУС БЕЗ ШАНСУ НА ЗАХИСТ: ведмежа послуга Медведчука

  Правовий аналіз судової справи дисидента 35 років потому

  Детальніше-Read More

 • 19 Aug 2016 10:57 AM | Deleted user

  Сенат штату Каліфорнія у присутності Посла України в США Валерія Чалого ухвалив резолюцію з нагоди відзначення 24 серпня 2016 року Дня незалежності України

  Сенат штату Каліфорнія у присутності Посла України в США Валерія Чалого ухвалив резолюцію з нагоди відзначення 24 серпня 2016 року Дня незалежності України. Підтримана вищою палатою законодавчого органу Каліфорнії резолюція відзначає значний внесок американських громадян українського походження у збагачення політичного, економічного та культурного надбання Каліфорнії.

  У цьому документі також йдеться про споконвічну боротьбу українського народу за свободу і незалежність та досягнення демократичних ідеалів, що залишається актуальним і на нинішньому етапі розбудови України. У звязку з цим, Сенат Каліфорнії підтримує проведення заходів з відзначення у цьому штаті Дня незалежності України.

  Після голосування за згадану резолюцію Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з Виконуючим обов’язки спікера Сенату штату Каліфорнія Кевіном де Леоном, під час якої подякував за солідарність з нашою державою у такий складний час та обговорив перспективи активізації двосторонньої взаємодії.

  Губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі та Народний Депутат України, Герой України Надія Савченко також взяли участь у зустрічі.

  Детальніше-Read More • 30 Jun 2016 8:53 AM | Anonymous

  Правозахисник Станіслава Батрин оскаржив в Апеляційному суді Києва відмову Шевченківського райсуду в задоволенні позову про встановлення юридичного факту збройної агресії РФ проти України. 

  Нове судове засідання у цій справі призначено на 16 серпня, повідомляє проект "Відкритий суд".

   Як зазначив Батрин, Шевченківський райсуд пояснив своє рішення тим, що даний факт (агресії) є загальновідомий і не впливає на права громадянина. Тому рішення було оскаржено на тій підставі, що суд прийшов до взаємовиключних висновків, оскільки, згідно з українським законодавством, загальновідомість обставин тягне за собою звільнення заявника від доказування і задоволення його вимог, а не відмову в їх задоволенні.

  Більш того, на думку заявника, саме завдяки подвійній політиці влади щодо легалізації "тероризму" та "сепаратизму" як явища, світова спільнота не сприймає факт збройної агресії Росії на сході як загальновідомий і трактує такі дії як "громадянська війна" та "внутрішній конфлікт", - що, втім, і залишає на порядку денному питання про можливість зняття санкцій з Росії не як з країни агресора, а як країни, яка не є стороною конфлікту.

  Також, правозахисник не згоден з тим, що встановлення факту збройної агресії не впливає на права громадян України. Тим самим, слід визначитися: держава веде боротьбу з терористами, або вчиняє дії на відсіч збройної агресії. У відмінних ситуаціях є різні зобов'язання як з боку громадян на користь держави, так і держави в інтересах людей.

  "Ми вважаємо, що нас відводять від логіки визнання Росії агресором, до визнання Росії державою, яка "підтримує" сепаратизм на сході як певний рух добровольців, які борються за свої свободи. У свою чергу, визнання того факту, що Росія здійснює на сході України агресію, а не підтримує сепаратизм, дає унікальні можливості для України: як в частині правових наслідків, так, в першу чергу, в плані відстоювання перед світом ідеї про посилення санкцій щодо Росії і формування стратегії захисту інтересів держави", - пояснює Батрин.


  Участь у даній справі беруть: заявник Батрин Станіслав, Служба безпеки України, Міністерство оборони України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство юстиції України, Генеральна прокуратура України, Антитерористичний центр при СБУ, Посольство Російської Федерації в Україні, Президент України в особі адміністрації Президента. 

  Важливо, що Президент України через свого представника висловив офіційну позицію проти задоволення заяви про встановлення факту збройної агресії Росії проти України.

  http://dt.ua/UKRAINE/apelyaciyniy-sud-kiyeva-rozglyane-spravu-pro-fakt-agresiyi-rosiyi-proti-ukrayini-212481_.html

<< First  < Prev   1   2   3   4   5   ...   Next >  Last >> 
Powered by Wild Apricot Membership Software