Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Порошенко пообіцяв корупціонерам випалену землю

03 Apr 2015 4:25 AM | Anonymous

Президент розповів, що сьогодні СБУ затримала одного корупціонера, і "так буде з кожним". 

 Корупція в Україні залишилась, але "кришування" на вищому рівні більше немає, заявив президент Петро Порошенко. "Завжди в Україні над корупціонером була владна "парасолька", "дах", який його закривав і який дозволяв йому безкарно робити чорну справу. Чи є зараз корупція? Є. Але "даху" - нема. Я його зруйнував і продовжуватиму руйнувати", - сказав він під час зустрічі з активом Тернопільської області.

Президент розповів, що сьогодні Службою безпеки України при отриманні хабара був затриманий корупціонер. "Сьогодні СБУ затримала посередника, який взяв хабар у 30 тисяч гривень для того, щоб відмазати призовника. Уже у в'язниці. І так буде з кожним", - сказав Порошенко. "І для тих, хто намагається корупцію влаштувати у військкоматах, і для тих, хто намагається корупцію влаштувати у правоохоронних органах і в Прокуратурі, і для тих, хто збирається влаштувати корупцію в органах місцевого самоврядування, на державних підприємствах, скрізь - випалена земля буде під тими, хто займається корупцією", - підкреслив президент.

 2 квітня глава МВС Аваков повідомив, що Міністерство внутрішніх справ порушило кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами групи хімпідприємств Ostchem Дмитра Фірташа. Справу відкрито за розкрадання у держави коштів в особливо великому розмірі - понад 2,3 млрд грн.

 http://dt.ua/POLITICS/poroshenko-poobicyav-korupcioneram-vipalenu-zemlyu-168697_.html

Author
Comment
 

© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software