Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Прокуратура продовжить моніторити рішення суду

01 May 2015 1:31 AM | Anonymous

Органами прокуратури проводиться робота щодо виявлення фактів постановлення суддями завідомо неправосудних рішень. Наразі повідомлено про підозру у вчиненні таких кримінальних правопорушень 12 суддям у 10 провадженнях, ще 3 обвинувальних акти скеровано до суду.


Як повідомили в ГПУ, Генеральна прокуратура України направила до апеляційного суду міста Києва для визначення підсудності обвинувальний акт стосовно судді Печерського районного суду м. Києва С. Волкової, яка 19.09.2014 під час розгляду клопотання Генеральної прокуратури України про продовження строку тримання під вартою підозрюваного у вбивстві 39 учасників акцій протесту Д. Садовника постановила завідомо неправосудну ухвалу. Своїм рішенням суддя безпідставно відмовила у продовженні цього строку, обрала запобіжний захід у вигляді домашнього арешту та незаконно звільнила підозрюваного з-під варти зазначають у прокуратурі.

Також триває діяльність органів прокуратури щодо моніторингу незаконних судових рішень, які завдали значних економічних збитків державі та пов’язані з незаконним поглинанням підприємств, установ, організацій. Зокрема, упродовж 1 кварталу цього року органами прокуратури оскаржено 8 судових рішень указаної категорії та за виявленими порушеннями внесено 8 апеляційних скарг:

- прокуратурою м. Києва внесено апеляційну скаргу на рішення господарського суду м. Києва, яким частково задоволено позов одного із приватних підприємств до Департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Одеської ОДА, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Державної казначейської служби України про стягнення 158,6 млн грн за договором про виконання робіт.

Наразі справа перебуває на розгляді в Київському господарському апеляційному суді.

- за результатами розгляду апеляційної скарги прокуратури Одеської області апеляційним судом області скасовано рішення Приморського районного

суду міста Одеси, яким за громадянкою визнано право власності на самовільно збудовану прибудову в історичному центрі міста Одеси.

Крім цього, Верховним Судом України задоволено заяву Генеральної прокуратури України, внесену в минулому році, про перегляд судових рішень, якими відмовлено в задоволенні позову Харківської міської ради про стягнення з господарського товариства понад 7,5 млн грн збитків, завданих користуванням земельною ділянкою без правовстановлюючих документів.

http://zib.com.ua/

Author
* Comment
 

© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software