Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Відкрите звернення від волонтерів та громадських організацій Канади

16 Jun 2015 7:57 AM | Anonymous
Прем'єр Міністру України, Арсенію Яценюку
Голові Верховної Ради України, Ігору Гройсману
14/06/2015 р.


Відкрите звернення від волонтерів та громадських організацій Канади

Волонтери та громадські організації Канади працюють над забезпеченням української армії починаючи із захоплення Криму Російською Федерацією. Від волонтерів при Міністерстві Оборони ми чуємо про жахливу тяганину при реалізації державних контрактів, про байдужість державних службовців та невиконання професійних обов'язків у всіх органах влади, про корупцію. Недавній фінансовий аудит Міністерства Оборони виявив нестачу коштів у розмірі 382 мільйонів гривень.

Разом з урядом Канади, ми вже більше року допомагаємо військовим, які воюють на сході України, пораненим військовим та цивільним, біженцям. Волонтерами Канади закуплено речей та передано коштами десятки мільйонів доларів, відправлені тисячі тон вантажу. 

Ми здійснюємо: 

● Політичне лобіювання інтересів України в Канаді

 ● Медійнe висвітлення подій в Україні в канадських ЗМІ та вуличних акціях 

● Речове та технічне забезпечення армії 

● Реабілітацію військових в Канаді та реабілітацію в Україні

● Допомогу сім'ям загиблих військових 

● Допомогу біженцям із зони АТО 

Ми інформуємо вас, що фінансова допомога від української діаспори Канади, яка виснажена фінансово і морально, зменшується. Причиною є те, що українська громада Канади не бачить в діях правлячих структур України політичної волі та чіткої розстановки пріоритетів. 

Ми, хто підписалися нижче, вважаємо своїм правом висунути наступні вимоги Президенту, Уряду та Верховній Раді України: 

● До 31­го липня, 2015 повністю забезпечити військових (тих, що проходять підготовку і тих, хто знаходиться в зоні бойових дій) якісною військовою формою та взуттям, необхідним тактичним спорядженням та індивідуальними аптечками 

● До 31­го липня, 2015 погасити усі заборгованості по виплатах військовим та налагодити регулярну виплату надалі. 

● До 31­го липня, 2015 пред'явити громадськості відкритий, розгорнутий план кроків направлених на боротьбу із корупцією в Міністерстві Оборони та притягнути до відповідальності винних за зникнення майже 400 мільйонів гривень під час нещодавнього аудиту. 

Ми очікуємо змістовної відповіді від Президента, Уряду та Верховної Ради України на поставлені нами вимоги у формі відкритого прозорого звіту та відкритої прес­конференції у відповідь на даний запит. У разі неотримання відповіді та невиконання зазначених вимог, волонтери та громадські організації Канади, хто підписалися нижче, планують здійснити наступні кроки: 

● Ми будемо змушені звести до мінімуму співпрацю з владними структурами України. 

● Ми будемо радити представникам Уряду та Парламенту Канади змінити їх стратегію стосовно допомоги Україні.

● Ми проінформуємо українську діаспору в Канаді про те, що ми не отримали відповіді/не побачили результатів роботи згідно вимог.

Волонтери та громадські організації Канади, хто підписалися нижче, сподіваємось на необхідні зміни та чіткі дії з боку Президента, Уряду та Верховної Ради України, щоб ми могли працювати разом та ефективно на користь народу України та добробуту держави.

 Слава Україні!

 Підписали: 

Громадська організація ‘Ukrainian Canadian Activist Society’ ­ Антоніна Кумка, віце­президент.

 Громадськa організацiя ‘Волонтерська Сотня Монреалю’ ­ Олександр Бiлошицькi, представник.

 Громадська організація ‘Automaidan Toronto’ ­ Тарас Кінаш, представник.


© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software