Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Затриманий заступник голови Служби експортного контролю за хабар у $ 250 тисяч знову вийшов на роботу

21 Jan 2016 3:16 PM | Anonymous
Через три тижні після того, як президент Порошенко назвав історію з затриманням чиновника одним із прикладів ефективної боротьби з корупцією, він повернувся на своє робоче місце.
Затриманий заступник директора Департаменту експертиз Державної служби експортного контролю України, який вимагав від одного з оборонних підприємств неправомірну вигоду в сумі 250 тис. доларів, випущений на свободу.
За даними DT.ua, з понеділка, 18 січня, він продовжує виконувати свої службові обов'язки. Примітно, що 29 грудня 2015 року президент Петро Порошенко на засіданні підсумкової колегії СБУ заявив про оголошення підозри у вчиненні злочину заступнику директора Департаменту експертиз Державної служби експортного контролю України.
9 грудня 2015 року голова СБУ Василь Грицак повідомив про затримання заступника директора Департаменту експертиз Державної служби експортного контролю України, який вимагав 250 тисяч доларів від представника комерційної структури за видачу відповідної ліцензії на експорт продукції. Чиновник був затриманий при отриманні останньої частини хабара.

http://dt.ua/UKRAINE/zatrimaniy-zastupnik-golovi-sluzhbi-eksportnogo-kontrolyu-za-habar-u-250-tisyach-znovu-viyshov-na-robotu-197381_.html


© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software