Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Російських спецпризначенців Алєксандрова та Єрофєєва засудили до 14 років в’язниці

18 Apr 2016 10:11 AM | Anonymous

Російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова та Євгенія Єрофєєва визнали винними та засудили до 14 років ув’язнення з конфіскацією всього майна. Початок строку відбування покарання - з 18 квітня 2016 року.

Відповідне рішення оголосив суддя Голосіївського райсуду Києва Микола Дідик.

«Алєксандров та Єрофєєв визнаються винними у сприянні діяльності терористичної організації та здійсненні терористичного акту», — заявив суддя.

Також суд визнав їх винними, зокрема, у веденні агресивної війни за попередньою змовою проти України, будучи діючими військовослужбовцями ЗС РФ.

Прокуратура вимагала 15 років тюрми. 


Будівлю суду охороняли близько сотні Нацгвардійців.

ГРУшник Єрофєєв не вважає злочином дії бойовиків Донбасу.

На попередньому засіданні були зачитані пояснювальні рапорти бойовиків так званої «ЛНР». Крім того, суд відмовив адвокатам російських спецпризначенців Алєксандрова і Єрофєєва щодо допиту бойовиків так званої «ЛНР» у режимі відеоконференції через програму Skype.

Pаніше судді Миколі Дідику, який веде справу російських ГРУшників Єрофеєва та Алєксандрова, надали охорону після того, як у Голосіївському суді Києва влаштували пожежу у його кабінеті.

http://www.hromadske.tv/society/grushnikiv-alyeksandrova-ta-yerofyeyeva-zasudili-d/

Author
Comment
 

© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software