Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


Судове засідання у справі Тимошенко відбувається у камері Лук’янівського СІЗО

08 Dec 2011 4:02 AM | Anonymous
У камері Лук’янівського СІЗО розпочалося виїзне засідання Шевченківського райсуду Києва щодо повторного арешту Юлії Тимошенко.

Захисник екс-прем’єра Сергій Власенко заявив, що захист Юлії Тимошенко просив перенести судове засідання, але суд не надав йому такої можливості.

 «Ми просили перенести засідання хоча б на обід, але суддя Андрій Трубніков не взяв до уваги всі наші доводи», - сказав Власенко.

 На територію СІЗО не допустили ні народних депутатів, ні журналістів, тому вони очікують біля пропускного пункту.

У прес-службі відзначають, що стан здоров’я Тимошенко не дозволяє їй навіть пересуватися.

7 грудня Шевченківський районний суд Києва вирішив продовжити засідання в справі за обвинуваченням Тимошенко в зловживаннях на посаді керівника корпорації Єдині енергетичні системи України, на якій розглядається обрання запобіжного заходу для екс-прем'єра у Лук'янівському слідчому ізоляторі в Києві, де зараз перебуває Тимошенко.

Головне слідче управління СБУ за узгодженням з Генеральною прокуратурою внесло до Шевченківського райсуду подання про обрання Тимошенко запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Захист Тимошенко заявляє про неможливість проведення повноцінного судового засідання в Лук'янівському СІЗО, а вимогу повторного арешту екс-прем’єра «грубим порушенням чинного законодавства, логіки і здорового глузду».

http://www.ut.net.ua/News/37093

http://youtu.be/KP82isZ26EQ

© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software