Log in

UKRAINIAN AMERICAN BAR ASSOCIATION


ВРЮ просять звільнити суддів, які судили депутата-вбивцю

27 Mar 2012 6:31 AM | Anonymous

Вища рада юстиції перевірить дії суддів, які звільнили в залі суду екс-депутата Софіївського району Дніпропетровської області Олександра Тарана, який в 2010 році вбив чоловіка у його власному будинку з вогнепальної зброї.

Про це повідомив народний депутат Дмитро Шпенов, який написав відповідне звернення до ВРЮ.

«Голова Вищої ради юстиції Володимир Колесниченко доручив перевірити відомості, вказані в моєму депутатському зверненні, в якому я прошу звільнити суддів Довгінцевського суду Кривого Рогу за порушення присяги», - розповів Шпенов.

Депутат підкреслив, що буде домагатися не тільки того, щоб екс-депутат поніс справедливе покарання за свій злочин, але й звільнення суддів і відкриття щодо них кримінальної справи за винесення  неправосудного рішення.

В 2010 році екс-депутат Софіївського району Дніпропетровської області Олександр Таран із незареєстрованої зброї вбив чоловіка на очах членів його сім`ї та односельців.

Криворізький районний суд Дніпропетровської області засудив Тарана на 14 років. Апеляційний суд повернув справу до суду першої інстанції на повторний розгляд.

21 березня 2012 Довгінцевський суд Кривого Рогу виніс вирок, згідно з яким екс-депутат отримав два роки умовно і був звільнений в залі суду.

http://www.unian.net/ukr/print/494393

© Ukrainian American Bar Association                                                                                      Terms of Use

Powered by Wild Apricot Membership Software