Log in
Welcome to the 

Ukrainian American Bar Association

UABA News Blog - In Ukrainian

Ця сторінка UABA блог надає інформацію та коментарі з питань, які мають відношення до організації та її членів. Хоча блоги є відкритими, коментарі можуть бути зроблені тільки членами UABA. Якщо ви хочете взяти участь у дискусії, ви можете стати членами. Коментарі й висновок, поданий на ці блоги представляють думку авторів і не думка UABA.  
 • 30 Aug 2011 5:34 PM | Deleted user
  Федеральний суддя США Богдан ФУТЕЙ заявляє, що судовий процес над екс-прем’єр-міністром України Юлією ТИМОШЕНКО свідчить, що верховенство права в Україні «у великій небезпеці».
  Про це Б.ФУТЕЙ заявив журналістам біля Печерського райсуду Києва, повідомили УНІАН у прес-службі партії «Батьківщина».
  «Те, що я бачив, і аналізуючи те, що відбувається, я думаю, що верховенство права в Україні у великій небезпеці. Суд має бути змагальним, а тут цього немає», - заявив він.  Детальніше-Read More;Video Interview  
 • 15 Aug 2011 3:09 PM | Deleted user

  Скільки б не писали про політичний контекст справи Тимошенко, неможливо уникнути питань суто правових.
  Сумно жити в країні, де попри декларування дії верховенства права суди ігнорують норми національних законів, а радянський позитивізм досі домінує у свідомості представників професійної правничої спільноти. Незатишно жити в країні, де адвокати підсудної обурюються свавільними діями судді, пишуть апеляційні скарги, але не наводять базових правових аргументів, щоб переконати та - якщо хочете - вчити суддів апеляційного суду. Треба знати, що суддів дратує посилання на Євроконвенцію, і в цьому випадку вчити їх потрібно цитуванням українських законів, де чітко зазначено, що обрання, зміна та скасування запобіжного заходу є предметом апеляційного оскарження протягом трьох діб..  .Детальніше-Read More 

 • 12 Aug 2011 12:11 PM | Deleted user

  Автори проекту Конституції України 1996 року та ті, хто її приймав, усвідомлювали: наріжним каменем демократії є верховенство права....  Дві нещодавні події похитнули впевненість у тому, що верховенство права та всі інші гарантії утверджуються в Україні.Детальніше-Read More

 • 10 Aug 2011 5:53 PM | Deleted user

  Рішення Печерського суду м.Києва викликало велику реакцію як української, так і світової демократичної громадськості. Політичний ефір буквально заповнений заявами, оцінками, застереженнями та зверненнями до української влади з цього приводу. Суть їх зводиться до того, що Україна не дотримується принципів верховенства права, прав людини, нехтує нормами демократичного правосуддя. Детальніше-Read More

 • 26 Jul 2011 4:30 PM | Deleted user

  Президент США Барак Обама підписав розпорядження, яке запроваджує санкції проти великих світових злочинних угруповань, зокрема з країн СНД. Розпорядження опубліковано на сайті Білого дому.  Детальніше-Read More

 • 24 Jul 2011 5:13 PM | Deleted user
  Доля позову Тимошенко проти Фірташа в суді США залежатиме від того, чи доведе вона порушення ним прав українського народу.   Read More
 • 21 Jul 2011 7:41 PM | Deleted user

  Богдан Футей – федеральний суддя Округу Колумбія, член команди, яка працювала над створенням Конституції України, представник повоєнної хвилі української міграції  – На прохання «Голосу Америки» Богдан Футей поділився своїм баченням втрачених можливостей України та можливих перспектив для українців. Read More

 • 05 Jul 2011 2:19 PM | Anonymous

  Головне управління військових прокуратур Генеральної прокуратури України взяло участь у розгляді Вищим господарським судом України касаційної скарги ТОВ «Авіа-Інвест» у справі за позовом військової прокуратури Військово-Морських Сил України в інтересах Міноборони до вказаного товариства та державного підприємства Міноборони «Феодосійський судномеханічний завод» про визнання недійсним договору купівлі-продажу від 19 січня 2010 року №001/002 та застосування наслідків недійсності правочину шляхом повернення майна.

  Про це УНІАН повідомили у Відділі зв`язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

  У повідомленні зазначається, що за результатом розгляду касаційної скарги Вищий господарський суд України ухвалив постанову, якою судові рішення першої та апеляційної інстанцій у справі залишені без змін, а відповідачів зобов`язано повернути оборонному відомству нерухоме та рухоме майно, набуте за недійсним правочином (цілісний майновий комплекс), загальною вартістю понад 70 млн. грн.

  Довідка УНІАН. Севастопольський апеляційний господарський суд 31 березня відмовив у задоволенні апеляційної скарги ТОВ «Авіа-Інвест» та залишив у силі рішення Господарського суду Криму від 14 грудня 2010 року, яким задоволено позов військового прокурора ВМС України про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу державного підприємства Міністерства оборони «Феодосійський судномеханічний завод» вартістю понад 73 млн. грн.

  У січні 2010 року на підставі плану санації Феодосійського судномеханічного заводу у порушення ряду законодавчих норм було незаконно відчужено цілісний майновий комплекс підприємства. У той час коли повна вартість комплексу становила понад 73 млн. грн., вартість угоди не перевищувала 17 млн. грн. Серед майна, яке намагалися передати третім особам, були також морські причали, відчуження яких законом заборонено у будь-якому випадку.

  Головним управлінням військових прокуратур Генеральної прокуратури 20 серпня 2010 року було порушено кримінальну справу проти колишнього т.в.о. міністра оборони Валерія ІВАЩЕНКА. 1 листопада 2010 року Генпрокуратура завершила розслідування кримінальної справи. В.ІВАЩЕНКА та арбітражного керівника державного підприємства Міноборони «Феодосійський судномеханічний завод» Р. обвинувачують у службових зловживаннях і пособництві у незаконному відчуженні майна під час санації заводу.


  http://www.unian.net/ukr/print/444291

 • 19 Jun 2011 1:50 AM | Anonymous

  Депутат Європарламенту Чарльз ТЕННОК (група європейських консерваторів і реформістів, Великобританія) заявляє, що Адміністрація Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА не хоче давати доступу лідерові опозиції Юлії ТИМОШЕНКО до європейських коридорів влади.

  Таку думку він висловив власному кореспондентові УНІАН в Брюсселі, коментуючи рішення Генеральної прокуратури України не дозволяти Ю.ТИМОШЕНКО відвідати Страсбург і Брюссель наступного тижня.

  «Я засуджую це рішення, оскільки не вірю, що Ю.ТИМОШЕНКО не повернеться в свою країну, і постане перед кримінальними звинуваченнями, спробує очистити своє ім`я», - заявив він.

  Ч.ТЕННОК підкреслив, що після нинішнього рішення у нього залишилося дуже мало віри в незалежність українських судів і Генеральної прокуратури.

  Депутат також зазначив, що на сьогодні залишається дуже багато питань без відповідей, зокрема, питання про те, чому після того, як нинішній Президент Віктор ЯНУКОВИЧ «на широко поширене переконання спробував вкрасти перемогу на президентських виборах в 2004 році» ні він, ні його радники не поставали перед кримінальними звинуваченнями.

  «Дуже багато питань без відповіді, і все це сприймається як відхід від українських євроатлантичних прагнень», - підкреслив Ч.ТЕННОК.

  http://www.unian.net/ukr/news/news-441670.html

 • 18 Jun 2011 3:26 PM | Deleted user
  Депутат Європарламенту від Чехії Зузана Ройтова висловила думку, що Європейський Союз може застосувати санкції проти України за порушення демократичних стандартів в державі.
  "Методи, якими ведеться розслідування неначе якихось порушень закону проти колишнього українського прем`єра та інших політиків, робить цілком недостовірними українське право, поліцію й сучасну владу. Ці методи переслідувань були в арсеналі тоталітарного комуністичного режиму в минулому столітті", - наголосила З.Ройтова.
  http://postup.brama.com/dinamic/usual.php?what=71590
Powered by Wild Apricot Membership Software